جزئیات

تعداد بازدید: 1065 تعداد نظرات ارسالی: 4
تحلیل تکنیکال شرکت سرمایه گذاری شاهد(ثشاهد) 95/05/06

برای مشاهده کلیک نمایید.


printrating
  نظرات

profile photo ثشاهد

با عرض سلام و تشکر بابت حسن توجه شما
1) ممنون بابت ارائه نظر در خصوص تحلیل ثشاهد
2) در مورد باز نشدن سهم روز بعد از عرضه اولیه فرمایش شما صحیح می باشد و تلاش ما و همکاران بر این است که در این خصوص کمال دقت را داشته باشیم، در صورتی که عرضه های پیشین مشکلی وجود داشته، پوزش می طلبیم
3) با توجه به ساز و کار خرید حق تقدم و پرداخت مبلغ 100 تومان ارزش اسمی سهم، امکان خرید و فروش حق تقدم از طریق معاملات آنلاین تا اطلاع ثانوی وجود ندارد.

ارسال توسط p.yasini در تاریخ 1395/05/11 04:25:57 ب.ظ
profile photo ثشاهد

نظر جدیدباعرض سلام به شما اقای امین صالحی و مدیریت محترم کارگزاری بانک اقتصاد نوین.تحلیل شما در مورد ثشاهد صحیح است.شما در کار خود استادهستید.جسارت است ولی ثشاهد به نظر من تاقبل از زمان مجمع به قیمت105-110 تومان را خواهد دید وبعد به 195_210 تومان خواهد رسید.....وکارگزاری بانک اقتصاد نوین را از همه لحاظ امور مدیریت _اداری _مالی_وووو مورد قبوله. در 2 مورد کارگزاری مشکل داره که باتعدادی از مشتریان شما هم که در تالار بورس اشنا شدم همین 2 مشکل را دارند.1-ساعت 8/5 صبح روز بعدازعرضه اولیه .سفارش خرید برای سهمی که روز قبل عرضه شده بود را قبول نمیکنه وبسته است. ودر یک مورد اینچنینی زنگ زدم جواب دادند. سرصبح کارامون زیاد بودوحواسمون نبود بخش سفارشات انلاین را فعال نکردیم....ساعت 36-8 دقیقه بود که گفتن الان فعالش میکنم ...ولی چه فایده..بعد از ردیف شدن صف خرید میلیونی .سفارش خرید را فعل میکنند؟؟؟؟ !!!!! 2-اجازه خریدحق تقدمی که مهلت 60 روزه را دارد ازطریق انلاین به مشتری نمیدهید. امیدوارم به این دو مورد نیز توجه شود. سپاسگزارم.

ارسال توسط ناشناس در تاریخ 1395/05/11 02:34:11 ب.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد